Modrá športová mikina XXL so zipsom a kapucňou

Modrá športová mikina XXL so zipsom a kapucňou
Modrá jesenná športová mikina s kapucňou
Modrá jesenná športová mikina s kapucňou
Mikina pre plnoštíhle modrá s kapucňou
Mikina pre plnoštíhle modrá s kapucňou
Moderné športové dámske tričko so zapínaním na zips
Moderné športové dámske tričko so zapínaním na zips

Hodnotenie návštevníkov

VN:F [1.9.22_1171]
Pohodlie
Vzhľad
Materiál
Sexi
Cena
Hodnotenie: 8.0/10

Aha, tá skromná mikina, kde by sme bez nej boli? Najmä modrá športová mikina XXL so zipsom a kapucňou. Nie je to len tak hocijaká mikina. Nie, pane! Toto je ekvivalent švajčiarskeho armádneho noža. Je ako vaše obľúbené pohodlné jedlo v podobe oblečenia. Je ako ten priateľ, ktorý sa vždy objaví, keď ho potrebujete. Áno, táto mikina je všetky tieto veci plus vrecko čipsov. Po prvé, farba – modrá. Nie len tak hocijaká modrá, taká modrá, pri ktorej si predstavíte jasnú oblohu a nekonečné možnosti. Taká modrá, ktorá vám dodá sebavedomie – viete, taká, ktorá „zvládne celý svet“.

Máme aj veľkosť – XXL. Pretože kto by nemal rád mikinu, ktorá je ako prenosné objatie? Oblečenie, ktoré sa smeje do tváre veľkostným tabuľkám a kričí: „Jedna veľkosť padne všetkým? Pfft, prosím. Môžem ju urobiť pre každého!“

A potom prichádza tá najlepšia časť – doplnky. Táto mikina sa zapína na zips, pretože gombíky sú minulosťou a kto má čas sa s nimi babrať, keď musí dobýjať svet? Kapucňa a sťahovacia šnúrka sú ideálne na dni ako „Nemala som čas upraviť si vlasy“alebo keď chcete byť inkognito. A o vreckách ani nezačínajme. Ach, vrecká! Neopěvovaní hrdinovia módnych doplnkov. Sú ako tajné priehradky na vaše veci – telefón, kľúče, napoly zjedená tyčinka, domáci škrečok… no, možno nie to posledné.

Takže to máte, priatelia! Modrá športová mikina XXL so zipsom a kapucňou – navrhnutá pre pohodlie, komfort a príležitostný chichot!

Materiál

  • 90% bavlna, 10% elastan

Cena v čase recenzie: 28,26 €

Odkaz na predajcu kde možno kúpiť produkt Modrá športová mikina XXL so zipsom a kapucňou.

Ak nesmeruje na stránku s týmto produktom. Potom je už vypredaný a odkazuje na podobné produkty daného predajcu.

Podobné: || || ||

Jednoduchý výber oblečenia podľa vlastností... tu

« Predchádzajúca Dlhá čierno-zlatá dámska mikina pre moletky

Dlhá čierno-zlatá dámska mikina pre moletky