Podprsenky tvarujúci väčšie prsia

Máte väčšiu prsia a prahnete po kvalitnej podprsenke? Žiadny problém, len sa riaďte jasnými pravidlami! Najskôr by ste si mali zmerať obvod. Ak nezistíte svoje správne rozmery, nemáte šancu na kúpu dych berúce a skvele padnúce podprsenky. Každá druhá žena nosí model, ktorý ju kazí vzhľad pŕs. Vedeli ste, že pri meraní obvodu by ste pod neho nemali vsunúť viac ako tri prsty? Podprsenka totiž málinko povolí. Košíčky musia prekrývať celé prsník.

Dievčatá s úzkym hrudníkom a veľkými prsiami by mali nakupovať značkové modely, pretože môžete kúpiť aj košíčky až do veľkosti 65 / J! Dbajte tiež na funkčnosť, vzdušnosť a moderný dizajn bielizne. Pokiaľ si nepodpisujete z e-shopu rovnaký model, podprsenku vždy vyskúšajte. Kostice musia priliehať pod prsia, len tak budú košíčky dokonale sedieť. Dĺžka ramienok padne do oka jedine nastaviteľná. Podprsenky tvarujúci väčšie poprsie vyberajte mäkšie, len tak sa vašim prednostiam lepšie prispôsobí.

Hladká fialová podprsenka 3D spacer

Chceli by ste si zaobstarať novú podprsenku, pri ktorej by ste si mohli byť istí, že vás nebude tlačiť alebo sa čudne posúvať? Máte radi netradičné farebné schémy, napríklad svetlofialovú? Ak áno, určite si pozrite krásny rad podprseniek Viktoria Rose práve v takejto žiarivej farbe.

Cena v čase recenzie: 26,63 €

Luxusná polovystužená podprsenka zdobená jemnou čipkou

Tvoria základ oblečenia. Ako sa rozhodnete, tak sa budete cítiť. Nie je viditeľná, ale hrá dôležitú úlohu. Ešte ste nenašli tú pravú pre vás? Tu je krásna podprsenka, ktorú oceníte z mnohých dôvodov. Dodáva sebavedomie a je veľmi pohodlná. Polovystužená podprsenka K 357 Blanca s luxusným dizajnom nesmie chýbať vo vašom šatníku.

Cena v čase recenzie: 28,50 €

Mierne vystužená podprsenka 3D Spacer v lichotivej farbe a strihu

Jemne vystužená podprsenka 3D SPACER s kosticami od českej značky Fantasy, ktorá dokonale reaguje na zmeny telesnej teploty a odvádza vlhkosť od tela. Táto podprsenka sa prispôsobí tvaru vášho poprsia a vytvaruje váš dekolt bez pocitu tlaku a najmä v horúcich letných dňoch si tento model naozaj obľúbite.

Cena v čase recenzie: 34,81 €

Čierna vystužená podprsenka s vystuženými ramienkami

Chcete si kúpiť novú podprsenku a mať väčšie poprsie? Musíte si vyberať podprsenky podľa veľkosti košíčkov, aby ste získali čo najpohodlnejšiu podprsenku? V tom prípade pre vás máme skvelú ponuku v podobe krásnej podprsenky Anela. Má výstuž vo forme kostice pod košíčkami, ale aj na bokoch.

Cena v čase recenzie: 34,99 €

Polovystužená moderná podprsenka s čipkovou vsadkou

Polovystužená podprsenka Linia z príjemného úpletu a mäkkej čipky. Vystužené bočné košíčky pomáhajú priblížiť prsia k stredu. Mäkko polstrované popruhy sa postarajú o pohodlné nosenie.

Cena v čase recenzie: 27,93 €

Nevystužená dámska podprsenka zdobená jemnou čipkou

Ľahučká nevystužená podprsenka Cleo. Košíčky z jemnej sieťoviny skrášli Vaše prsia nádhernou kvetinovou výšivkou a zaoblí je strihom do tvaru T.

Cena v čase recenzie: 33,99 €