Veľké hladké podprsenky

Hladké podprsenky sú dokonalým pomocníkom a obľúbi si ich každý. Vďaka nim totiž nie sú vidieť švy košíčkov a hodí sa dokonalé pre obopínajúci, priliehavé oblečenie. A že máte veľké prsia? Aj tu nájdete veľké košíčky hladkých podprseniek! Hladké podprsenky sú v šatníku každej absolútne nepostrádateľné.

Vyberať môžete z veľkých veľkostí pre bujné a veľké poprsie, ale aj z neuveriteľného množstva farieb, strihov a prevedení. Hladké podprsenky pre veľké prsia môžu byť ako klasické Push-upky, tak aj s mäkkou výstužou. Hladké podprsenky sa hodí pod každé oblečenie! Či už zvolíte priliehavé tričko, alebo sexy šaty, u nás si rozhodne tú svoju hladkú podprsenku pre veľké prsia vyberiete!

Hladká fialová podprsenka 3D spacer

Chceli by ste si zaobstarať novú podprsenku, pri ktorej by ste si mohli byť istí, že vás nebude tlačiť alebo sa čudne posúvať? Máte radi netradičné farebné schémy, napríklad svetlofialovú? Ak áno, určite si pozrite krásny rad podprseniek Viktoria Rose práve v takejto žiarivej farbe.

Cena v čase recenzie: 26,63 €

Dámska športová podprsenka Nike z vysokokvalitného materiálu

Či už sa chystáte cvičiť v prírode, doma, alebo len chcete kvalitnú a pohodlnú športovú podprsenku, ktorú môžete používať nielen pre pohodlie doma, stavte na tento model. Aspoň jeden kus tohto typu športovej podprsenky by nemal chýbať v žiadnej súprave spodnej bielizne. Túto podprsenku oceníte z mnohých dôvodov. Akonáhle sami pocítite pohodlie, stane sa pre vás nepostrádateľnou položkou. Dámska podprsenka Nike Swoosh plus size v jednoduchom a pohodlnom strihu upúta pozornosť svojou módnou a optimistickou farbou. Športová podprsenka v žltej farbe má na prednej strane typické biele logo značky.

Cena v čase recenzie: 28,99 €

Čierna vystužená podprsenka s vystuženými ramienkami

Chcete si kúpiť novú podprsenku a mať väčšie poprsie? Musíte si vyberať podprsenky podľa veľkosti košíčkov, aby ste získali čo najpohodlnejšiu podprsenku? V tom prípade pre vás máme skvelú ponuku v podobe krásnej podprsenky Anela. Má výstuž vo forme kostice pod košíčkami, ale aj na bokoch.

Cena v čase recenzie: 34,99 €

Originálne riešená nevystužená podprsenka Cassandra Strappy

Hľadáte podprsenku, v ktorej budete výnimočná, atraktívne a nesmierne sexi? Ak áno, potom musíte mať túto čiernu nevystužené podprsenku Cassandra Strappy v originálnom štýle! Ideálne je pre ženy s väčším poprsím, ktoré potrebuje spevniť a dodať tvar. Podprsenka Cassandra Strappy je unikátny vo všetkých ohľadoch! Košíčky má nevystužené, v hornej časti zdobené priehľadným jemným tylom. Hebká tkanina kopíruje líniu pŕs a zdôrazňuje ich sexy tvar. Celý dekolt potom prekrýva ozdobný diel v halter strihu, ktorý je spojený s ramienkami dĺžkovo nastaviteľnými strappy pásky.V podprsenke sa budete cítiť príjemne a zvodne. Obvod je dostatočne široký a pevný.

Cena v čase recenzie: 32,91 €