Zmenšovacie podprsenky

Už neviete, čo so svojimi bujnými prsiami? Stavte na dámske zmenšujúci podprsenky. Vďaka super strihom a starostlivo zvoleným detailom budú vaše prsia ako v bavlnke. Zmenšujúci modely využijete každý deň. Ideálne sú pre športové aktivity, konečne sa vaše prsia nebudú nevhodne pohupovať a brániť v super výkonu. Len si predstavte modely, ktoré dokážu zmenšiť poprsie až o dve veľkosti! Možno ich zaobstarať od 75B!

V prvom rade je nutné zvoliť ideálne strih, pretože hrá prím. Len tak budú vaše prednosti v pohodlie pri akejkoľvek záťaži. Je skvelé, že zmenšujúca podprsenky opticky zoštíhli v miestach, kde je potreba. Zmenšujúca model sa postará o sformovaní do optimálneho tvaru. Vo väčšine prípadov je bezšvový, bez kostíc a bez vystuženia. Praktické a dizajnovo prepracované kúsky bielizne je možné kúpiť ako hladké aj s čipkou. Záleží len na vašom vkuse. Či už dáte prednosť bielej, telovej, čiernej, modrej i červenej, úspech je zaručený.

Zmenšujúca podprsenka Triumph bez vypchávok pre väčšie poprsie v rôznych farbách

Aká úľava mať konečne podprsenku, ktorá dokáže zmenšiť naše väčšie poprsie! Ďakujeme značke Triumph, že konečne uznala, že ženy s väčšími prsiami existujú a potrebujú riešenie svojho „problému“. A aké je od vás veľkorysé, že túto podprsenku bez vypchávok na zmenšenie poprsia ponúkate v rôznych farbách! Veď kto by nechcel ešte viac upozorniť na svoj hrudník nosením žiarivých farieb na svojom už aj tak výraznom poprsí?

Cena v čase recenzie: 48,44 €

Fialová nevyztužená zmenšujúca podprsenka pre ženy s veľkými prsiami

Predstavujeme vám fialovú zmenšujúcu podprsenku bez vypchávok z kolekcie Shape/Classic – Ladyform Soft W. Táto podprsenka je určená pre ženy s veľkými prsiami a ponúka dokonalú kombináciu pohodlia, opory a vizuálneho zmenšenia až o jednu veľkosť košíčkov. Špeciálny strih tejto podprsenky je navrhnutý tak, aby opticky zmenšil plné prsia bez pocitu stiesnenosti.

Cena v čase recenzie: 47 €

Čierna nevystužená zmenšujúca podprsenka Alexandra

Dámy, ak vás už unavujú nepohodlné podprsenky, ktoré vám jednoducho nesedia, je tu pre vás nevyztužená podprsenka Alexandra. Táto podprsenka je navrhnutá špeciálne pre ženy s plnším poprsím, pretože ponúka dostatočnú oporu bez vypchávok. Podporné bočné panely a vyšší stred spolupracujú, aby všetko držalo na svojom mieste po celý deň.

Cena v čase recenzie: 36,99 €

Dámska čierna vystužená podprsenka zdobená stuhami

Tvorí základ každodenného oblečenia. Ako sa rozhodnete, tak sa budete cítiť počas celého dňa. Aby ste sa cítili čo najpohodlnejšie, stavte na tento kúsok. Toto je krásny model vystuženej podprsenky. Skrotí vaše bujné krivky a vymodeluje dokonalý dekolt. Zaručuje pohodlie počas celého dňa.

Cena v čase recenzie: 43,5 €

Nevystužená podprsenka na väčšie poprsie

Podprsenka Victory od britskej značky Curvy Kate je ideálna pre plné ženské tvary. Pohodlne strihané košíčky so širokou kosticou krásne obopínajú prsia a poskytujú im dokonalú oporu.

Cena v čase recenzie: 34,29 €

Dámska hladká podprsenka pohodlného strihu

Dámska podprsenka Anna Nipplex. Vhodné pre veľké prsia. Hladké vystužené košíčky, bezšvové košíčky. Ramienka sa s rastúcou veľkosťou podprsenky rozširujú, klasická kostica. Zadné zapínanie na dva háčiky s tromi polohami stiahnutia so zvyšujúcou sa veľkosťou sa počet háčikov na zapínaní zvyšuje z dvoch na tri.

Cena v čase recenzie: 47,72 €

Zmenšovacie podprsenka s kosticami a vypodloženými ramienkami

Potrebujete svoje poprsie skôr viac strážiť než ukazovať na obdiv? Rada by ste si zaobstarala zmenšovacej podprsenku, ktorá príjemne obopne vaše poprsie? V tom prípade si zaobstarajte štýlovú zmenšovacie podprsenku a rovno dve v jednom balení. Jedna podprsenka je v bielom prevedení s krémovou čipkou a druhá je v staroružovej farbe. Podprsenka má široké ramienka, ktorá sa nezarezávajú do ramien a pomáhajú udržať vaše poprsie s menšou námahou. Okrem toho sú košíčky mäkko vystužené a hlboko vykrojené. Takže vaše poprsie bude v najväčšom pohodlí pri každom kroku.

Cena v čase recenzie: 0,08 €